زندگی من :)

من با قواعد خودم زندگی می کنم هیچوقتم نخواستم مثل دیگران باشم این کاملا تو زندگیم مشخصه . مثلا من واسه اتاق خواب دلیلی برای بودن میز آرایش ندیدم ترجیح دادم این اتاق فقط محل رست باشه برام تا آماده شدن و واقعا هم با توجه به رنگ بنفش و سفیدش واقعا ازش لذت می برم.

اتاق بعدیم صورتی انتخاب کردم تمام کفشا مجلسی وبیرونم و همینطور شالها و کیف هاو لباس ها و ... رو گذاشتم تو این اتاق و محلی که همیشه دوسش داشتم واسه آرایش. دلیل انتخاب این رنگ هم این بود که وقتی اونجا هستم احساس یک تنیجر بهم دس میده . پذیرایی با مبلمان تقریبا نامتعارف مبله شده که ترکیبی از کرم قهوه ای و آبی فیروزه ای هست این قسمت از خونه با توجه به مبلمانش دقیقا یک حالت طبیعی و بکر به ادم میده و یک حالت سنتی بوجود اورده یادمه وقتی واسه خرید مبل رفتیم یافت آباد دو روز برنامه ریزی کردیم 4 شنبه و5 شنبه ما همین دو روز فقط فرصت داشتیم که بیاییم تهران .

کل روز اول تو خیابون بودیم تمام بازارهای مبلو گشتیم تو این همه دو جا رو انتخاب کردیم تا پای خرید هم رفتیم ولی گفتیم فردا میایم شب خونه هیچکدوم از فامیلها نرفتیم ترجیحا رفتیم هتل یادمه اونشب کلی کارت جور واجور داشتم که روی تخت پهنشون کردم تا تصمیم نهایی رو بگیریم ولی تمام اون کارتا روانه سطل اشغال شدچرا چون از من هم سخت سلیقه تر هم پیدا میشد و اون هم آقاهه بود

فردا دوباره بعد خوردن صبحانه رفتیم یافت × آباد من کاملا نامید بودم از اینکه با آقاهه رو هیچ مبلی به توافق نظر نمی رسیم بعد از غرغر کردنای منو چند ساعت گشتن تو یه پاساژ بودیم که یدفعه یه مغازه نظر هر دو تامنو جلب کرد یه مغازه با مبلمان چوبی نامتعارف واین شد که بالاخره رسیدم به چیزی که هر دوتامون دوسش داریم چیدمان سنتی.

حالا مونده مدل پرده که نمی دونم چیکارکنم خیلی طرحها تو ذهنمه همه با هم فرق می کنن ولی باید تصمیم بگیرم بعد هم طراحی کابینها که یه نقشه هایی براش کشیدم تا اجرایی بشه.

زندگی هم در جریانه با همه ی سختی ها و شیرینهاش ومن هم سعی می کنم کم نیارم تا زندگیمون همیشه وهمیشه شاد و پرانرژی باشه.

/ 0 نظر / 30 بازدید